fbpx

Ehituse ja puidu osakonnas toimub õpe ehitus- ja tsiviilrajatiste ning puitmaterjalide töötluse õppekavarühmades. Õppetöö toimub Kopli 1 õppekorpuses, kus lisaks teooriaklassidele on sisustatud avarad töökojad praktiliste tööde õppimiseks ja harjutamiseks.  Õpetajad on oma ala meistrid, kel on pikaajalised töökogemused ehitusettevõtetes ja kes täiendavad end pidevalt erialastel koolitustel. Teiste seal õpetab WorldSkills´i, EuroSkilis´i ja Eesti kutsemeistrivõistluste kohtunik Kaido Toobal. Igal aastal osalevad õpilased koolisisestel kutsevõistlustel. Võitjad on omakorda on näidanud häid tulemusi vabariiklikel kutsevõistlustel  “Noor Meister “.

Õpingud on tihedalt seotud praktikaga ning praktilise töö käigus on käed külge löödud kooli erinevate ruumide remonditöödes ning Tartu linna lasteaedades ja koolides. Tislerite valmistatud mööblit võib samuti kohata klassides ja ühiselamutes ning üht-teist saab osta ka e-poes kutsekatooted.ee. Õppijatel ja õpetajatel on võimalus õppida ja praktiseerida ka välisriikides, neist kõige eksootilisemad on Island ja Sloveenia.

Osakonna koostööpartnerid ja pikaajalised praktikakohtade ning tulevastele töötajatele töökohtade pakkujad on Tartu Linnavalitsus, Kodumaja AS, TMB AS,  Henkel Balti OÜ, Columbia Kivi AS.

Osakonnajuhataja: Magnus Maiste, Kopli 1, B-146, tel. 7 361 856, magnus.maiste@voco.ee

Kopli 1 Põllu 11