fbpx
Tagasi

Tartu Rakendusliku Kolledži sessioonõppe ajad 2021/22 õa II semestril

Toitlustuse ja turismi osakond

Abikokk (KA220)
Õppetöö igal nädalal N ja R
03.01-28.01.2022 praktika
04.04-15.04.2022 (Kutseeksami toimumine vastavalt kutseandja graafikule)

Abikokk (KA221)
Õppetöö igal nädalal E ja T
03.-09.01.2022 vaheaeg
28.02-27.03.2022 praktiline töö töökojas
30.05-26.06.2022 praktiline töö töökojas

Kelner (KEo21)
Üldine põhimõte – iga teine õppenädal T-K
11.-12.01.2022
25.-26.01.2022
08.-09.02.2022
22.-23.02.2022
07.-11.03.2022 (Kutseeksami toimumine vastavalt kutseandja graafikule)

Kokk (KKo21)
Üldine põhimõte – iga kolmas õppenädal E-R
10.01-14.01.2022
31.01-04.02.2022
21.02-25.02.2022
14.03-18.03.2022
04.04-08.04.2022
02.05-06.05.2022
23.05-27.05.2022
13.06-17.06.2022

Toitlustuskorraldus (TTko21)
Üldine põhimõte – iga kolmas õppenädal, E-K
10.01-12.01.2022 (kolmapäeval veebipõhine õpe)
31.01-02.02.2022 (kolmapäeval veebipõhine õpe)
21.02-23.02.2022 (kolmapäeval veebipõhine õpe)
14.03-16.03.2022 (kolmapäeval veebipõhine õpe)
04.04-06.04.2022 (kolmapäeval veebipõhine õpe)
18.04-20.04.2022
09.05-11.05.2022
30.05-01.06.2022
13.06-24.06.2022 (Kutseeksami toimumine vastavalt kutseandja graafikule)

Aktiivtegevuste instruktor (AI20)
õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
04.-06.01.
18.-20.01.
01.- 02.02
15.- 16.02
01.- 03.03
15.- 17.03
29.- 31.03
12.- 14.04
02.- 04.05
09.05.-26.06 ettevõttepraktika

Giid
GI21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
04.-06.01.2022
18.-20.01.2022
01.- 03.02
15.- 17.02
01.- 03.03
15.- 17.03
29.- 31.03
12.- 14.04
02.- 04.05
17.-18.05
23.05.-26.06 ettevõttepraktika

GIK22 paarisnädalad T, K, N
08.-10.02
22.-24.02
08.-10.03
22.-24.03
05.-06.04
19. -21.04
03.-05.05
17.-19.05
31.05.-02.06
14.-16.06

Turismikorraldaja
TK20 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel:
11.-13.01.2022
25.-27.01.2022
08.-10.02
22.-24.02
08.-10.03
22.-24.03
05.-06.04
11.04.-29.05 ettevõttepraktika (sh lõputöö kirjutamine)

TK21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel:
04.-06.01.2022
18.-20.01.2022
01.- 03.02
15.- 17.02
01.- 03.03
15.- 17.03
29.- 31.03
12.- 14.04
02.- 04.05
17.-18.05
23.05.-26.06 ettevõttepraktika

TKE21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel:
04.-06.01.2022
18.-20.01.2022
02.- 03.02
16.- 17.02
22.02 lõpueksam

Majutuskorraldaja (MJKo21)
õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
04.-06.jaan
18.-20.jaan

01.- 03.02
15.- 17.02
01.- 03.03
15.- 17.03
29.- 31.03
12.- 14.04
02.- 04.05
17.-18.05
23.05.-26.06 ettevõttepraktika

Toiduainete tehnoloogia osakond

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia
KPKo21 Õppetöö algab E 06.09.2021, õppetöö iga nädal E ja T
KPKo20 Õppetöö algab K 01.09, õppetöö iga nädal K ja N

Pagar

KPAo21 Õppetöö algab E 06.09.2021, õppetöö iga nädal E ja T

Lihameister

LTo21 Õppetöö algab E 06.09.2021, õppetöö iga nädal E ja T


IKT-osakond

Sekretär
SRo21 igal nädalal neljapäeval

Süsteemiadministraator
14.01.2022-15.01.2022
11.02.2022-12.02.2022
11.03.2022-12.03.2022
08.04.2022-09.04.2022
13.05.2022-14.05.2022
03.06.2022-04.06.2022
Praktika kaitsmine toimub augustis 2022

Võrgutehnik
VTo21 igal nädalal teisipäeval ja kolmapäeval

Kasutajatoe tehnik
igal nädalal teisipäeval ja kolmapäeval

IT-süsteemide nooremspetsialist
igal nädalal neljapäeval ja reedel
Turvasüsteemide tehnik
TSTt121 igal nädalal reedel

Noorem tarkvaraarendaja (veebispetsialist)
VSo21 igal nädalal neljapäeval ja reedel

Äri ja kaubanduse osakond

Ärikorralduse spetsialist
I kursus (AKo21) iga nädal teisipäev ja kolmapäev
II kursus (AKo20) iga nädal kolmapäev ja neljapäev
Töökohapõhine õpe (AKt20) iga nädal neljapäev

E-kaubanduse spetsialist sessioonõpe (EKo20)
13.01 – 15.01.2022 – 18 nädal
10.02 – 12.02.2022 – 22 nädal
17.03 – 19.03.2022 – 27 nädal
21.04 -23.04.2022 – 32 nädal
12.05 -14.05.2022 – 34 nädal
02.06 -03.06.2022 – lõpueksam

Logistiku abi
II kursus (LOGo20) iga nädal teisipäev

Veokorraldaja-logistik
I kursus (VLo21) iga nädal esmaspäev

Laojuht
I kursus (LJo21) iga nädal neljapäev

Logistik
I kursus (LGo21) iga nädal kolmapäev

Müügiesindaja
I kursus (MYEo21) iga nädal teisipäev
II kursus (MYEo20) iga nädal teisipäev
Müügikorraldaja
I kursus (MKo21) iga nädal teisipäev
II kursus (MKt20) iga nädal kolmapäev

Raamatupidaja
I kursus (RMo21) iga nädal kolmapäev ja neljapäev
II kursus (RMo20) iga nädal reede ja laupäev

Iluteeninduse ja tekstiili osakond

Rätsep- stilist (spetsialiseerumine meeste rõivaste valmistamine) MRT21
Alates 04. 10. 2021 iga E- K kella 14. 10- 19. 15

Õmbleja OM 21
Alates 30.09.2021 iga nädal N- R kella 14.10- 19.15 ja L 8.30- 17.00

Meisterjuuksur ILUm21
9- 11. 10.21
13- 15. 11.21
16- 18.01. 22
13- 15. 02.22
13- 15.03.22

Puhastusteenindaja (töökohapõhine)PTt21
Alates oktoobrist iga reede kella 8.30- 17.00

Puhastusteenindaja (koolipõhine) PT21
Rühm1 esmaspäeviti ja Rühm 2 neljapäeviti kella 8.30- 15.40

Puhastusteenindaja- juhendaja PTJt21
Alates 06.10.21 iga kolmapäev kella 8.30- 17.00

Puhastustööde juht PTjuht21
Iga teisipäev kella 8.30- 15.45

Ehitus- ja puidu osakond

Pottsepp-sell
Neljapäevast laupäevani
13.01.-15.01.2022
27.01.-29.01.2022
03.02.-05.02.2022
10.02.-12.02.2022
25.02.-26.02.2022
03.03.-05.03.2022
17.03.-19.03.2022
21.03.-05.06.2022 Praktika
09.06.-10.06.2022

Plaatija PLA221
08.11.2021- 07.01.2022 Praktika
13.01.2022

Plaatija PLA22
31.02.-01.02.2022
14.02.-15.02.2022
28.02.-01.03.2022
08.-10.03.2022
15.-17.03.2022
22.-24.03.2022
29.03.-31.03.2022
5.-7.04.2022
11.04.2022- 05.06.2022 Praktika
09.06.2022

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp KJL21
05.01.-07.01.2022
19.01.-21.01.2022
02.02.-04.02.2022
16.02.-18.02.2022
02.03.-04.03.2022
16.03.-18.03.2022
21.03.-29.05.2022 Praktika
08.06.-10.06.2022

(Töökohapõhine) Kütte- ja jahutussüsteemide lukksepp KJLtk21
23.05.-24.05.2022
30.05.-31.05.2022
06.06.-07.06.2022

Veevärgi lukksepp VVL21
12.01.-14.01.2022
26.01.-28.01.2022
09.02.-11.02.2022
21.09.-23.02.2022 E-K
09.03.-11.03.2022 K-R
23.03.-25.03.2022
06.04.-08.04.2022
21.04.-22.04.2022 N-R
12.05.-13.05.2022 N-R
25.05.-27.05.2022 K-R
08.06.-10.06.2022 K-R

Tisler MTK 21
10.01.-12.01
24.01.-25.01
31.02.-02.02
07.02.-09.02
14.02.-16.02
21.02.-23.02
28.03.-02.03
07.03.- 20.05 Praktika
23.05.-25.05
30.05.-01.06
06.06.-08.06
13.06.-15.06

Tisler MTK 20
17.01.-18.01
24.01.-25.01
31.01.-10.04. Praktika
02.05.-04.05.2022
09.05.-11.05.2022
16.05.-18.05.2022
23.05.-25.05.2022
30.05.-01.06.2022

CNC puidutöötlemiskeskuse operaator CNC 22
31.01.-01.02.2022
07.02.-08.02.2022
14.02.-15.02.2022
21.02.-22.02.2022
28.03.-01.03.2022
Praktiline töö:
07.03.-09.03 Rühm 1, 09.03-11.03 Rühm 2
14.03.-16.03 Rühm 1, 16.03-18.03 Rühm 2
21.03.-23.03 Rühm 1, 23.03-25.03 Rühm 2
28.03.-30.03 Rühm 1, 30.03.-01.04 Rühm 2
04.04.-06.04 Rühm 1, 06.04.-08.04 Rühm 2
11.04.- 22.05 Praktika
23.05.-24.05
30.05.-31.05
06.06.-07.06

Tehnika osakond

Sisetööde elektrik
EHt/EHo20 üks kord nädalas igal teisipäeval
EHt/EHo21 üks kord nädalas igal esmaspäeval

Mehhatroonik
MEt21 üks kord nädalas igal kolmapäeval
MEt20 üks kord nädalas igal neljapäeval

Keevitaja
KVo21 – üks kord nädalas igal esmaspäeval

Koostelukksepp
LSo21 – üks kord nädalas igal esmaspäeval

CNC metallilõikepingi operaator
CNCmt21 – üks kord nädalas igal esmaspäeval

Auto osakond

AUD21
Kolm esimest nädalat õppetöö koolis teisipäev, kolmapäev ja neljapäev ja viiendast õppenädalast üle nädala algusega 5.tunnist (so algus kell 15.45), praktika perioodil sama.