fbpx
Tagasi

Tartu Rakendusliku Kolledži sessioonõppe ajad 2022/23 õa-l
22/23 õa II semester
Toitlustuse ja turismi osakond
Abikokk KA221
Õppesessioonidel õppepäevad neljapäeval ja reedel
26.01 – 27.01
02.02 – 03.02
09.02 – 10.02
16.02 – 17.02
23.02 – 24.02
02.03 – 03.03
09.03 – 10.03
16.03 – 17.03
23.03 – 24.03
29.03 – 30.03
03.04 – 14.04 – kutseeksam vastavalt kutseandja graafikule

Abikokk KA222
Õppesessioonidel õppepäevad esmaspäeval ja teisipäeval
23.01 – 24.01
30.01 – 31.01
06.02 – 07.02
13.02 – 14.02
20.02 – 21.02
27.02 – 30.03 praktiline töö
03.04 – 04.04
10.04 – 11.04
17.04 – 18.04
01.05 – 02.05
08.05 – 09.05
15.05 – 16.06 praktiline töö

Kelner KEo23
Õppesessiooni esimesel neljal nädalal teisipäeviti ja kolmapäeviti ja neljapäeviti, alates viiendast nädalast kolmapäeviti
23. 07.-08.02
24. 14.-15.02
25. 21.-22.02
26. 28.02-01.03
27. 08.03
28. 15.03
29. 22.03
30. 29.03
31. 05.04
32. 12.04
33. 19.04
34. 03.05
35. 10.05
36. 17.05
37. 24.05
38. 31.05
39. 05.06 – 16.06 – kutseeksam vastavalt kutseandja graafikule

Kokk KKo21
Õppesessioonidel õppepäevad esmaspäevast reedeni
23. 06.02 – 10.02
26. 27.02 – 03.03
29. 20.03 – 24.03
32. 10.04 – 14.04
34. 01.05 – 05.05
37. 22.05 – 26.05
39. 05.06 – 16.06 – kutseeksam vastavalt kutseandja graafikule
Kokk KKo22
Õppesessioonidel õppepäevad esmaspäevast reedeni
21. 23.01 – 27.01
24. 13.02 – 17.02
27. 06.03 – 10.03
30. 27.03 – 31.03
33. 17.04 – 21.04
36. 15.05 – 19.05
39. 05.06 – 09.06

Toitlustuskorraldus TTKo23
Õppesessioonidel õppepäevad esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval
26. 27.02 – 01.03
29. 20.03 – 22.03
32. 10.04 – 12.04
34. 02.05 – 04.05 õppepäevad teisipäev, kolmapäev ja neljapäev
37. 22.05 – 24.05
40. 12.06 – 14.06

Müügiesindaja MYEo22 (I kursus)
Õppetöö sessiooni nädalatel kolmapäevast reedeni
25.01-27.01.2023
15.02-17.02.2023
15.03-17.03.2023
12.04-14.04.2023
10.05-12.05.2023
07.06-09.06.2023

Müügikorraldaja MKo21 (II kursus)
iga nädal teisipäev

E-kaubanduse spetsialist sessioonõpe (EKo22) –
õppesessiooni õppepäevad neljapäevast laupäevani
09.02-11.02.2023 – 23. õppenädal
16.03-18.03.2023 – 28. õppenädal
13.04-15.04.2023 – 32. õppenädal
11.05-13.05.2023 – 35. õppenädal
05.06-09.06.2023 – 39. õppenädal- lõpueksam vastavalt eksamitegraafikule
Aktiivtegevuste instruktor
AI23 paaritutel nädalate K, N
08.-09.veeb
22.-23.veeb
08.-09.märts
22.-23.märts
05.-06.aprill
19.-20.aprill
03.-04.mai
17.-18.mai
31.mai-01.juuni
14.-15.juuni

Giid
GI21 paaris nädalate T , K
03.-04.jaan
17.-18.jaan
31.-01.veeb
14.-15.veeb
28.-01.märts
14.-15.märts
28.-29.märts
11.-12.aprill
16.-17.mai viimane sess

GIK22/23 paaritutel nädalate T, K
07.-08.veeb
21.-22.veeb
07.-08.märts
21.-22.märts
04.-05.aprill
18.-19.aprill
02.-03.mai
16.-17mai
30.-31-mai
13.-14juuni

Turismikorraldaja
TK21 paaris nädalate K , N
04.-05. jaan (Ene:võib teha tunnid veebis 4-5.01)
18-19.jaan
01.-02.veeb
15.-16..veeb
01.-02.märts
15.-16.märts
29.-30.märts
12.-13.aprill
11.mai
17.mai viimane sess

TK22 paaritutel nädalate T, K
10.-11.jaan
24.-25.jaan
07.-08.veeb
21.-22.veeb
07.-08.märts
21.-22.märts
04.-05.aprill
18.-19.aprill
02.-03.mai

TKE22 paaritutel nädalate K , N
11.-12.jaan
25.-26.jaan
08.-09.veeb
22.-23.veeb
08.-09.märts
22.-23.märts
05.-06.aprill
19.-20.aprill
03.-04.mai
11.mai

Majutuskorraldus MJKo21

MJKo21 paaritutel nädalate T, K
24.-25.jaan
07.-08.veeb
21.-22.veeb
07.-08.märts
21.-22.märts
04. 05.aprill
23.-24.mai viimane sess

Toiduainete tehnoloogia osakond
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia
kursus KPKo22 iga nädal E-T
kursus KPKo21 iga nädal K-N

Pagar KPAo22 iga nädal E-T

Lihameister LTo22 iga nädal E-T
Puhastusteenindaja (koolipõhine sessioonõpe)
PTo22 iga nädal K ja N
PT23 iga nädala T ja R
Puhastusteenindaja (töökohapõhine)
PTt221 iga nädal T Tabiveres
PTt222 rühm 1 iga nädal E Kopli 1 ja rühm 2 iga nädal R Peetri 28
Puhastusteenindaja-juhendaja (töökohapõhine)
PTJt23 iga nädal N

IKT-osakond
Sekretär SRo22
Igal nädalal neljapäeval
Süsteemiadministraator SYSt22
Sessioonipäevad R ja L neil kuupäevadel
03.02.2023-04.02.2023
03.03.2023-04.03.2023
14.04.2023-15.04.2023
19.05.2023-20.05.2023
02.06.2023-03.06.2023

Praktikaseminar veebis juunis 2.nädalal kokkulepitud päeval
Turvasüsteemide tehnik TSTt22
Igal nädalal reedel alates 16.09.2022

Raamatupidaja
I kursus (RMo22) iga nädal reede ja laupäev
II kursus (RMo21) iga nädal kolmapäev ja neljapäev

Ärikorralduse spetsialist
II kursus (AKo21) iga nädal teisipäev

Kasutajatoe tehnik KTo23
igal nädalal T ja K.

 

Iluteeninduse ja tekstiili osakond
Meisterjuuksur
11-13. 03.2023
25-27. 03.2023
15- 17.04.2023
13-15.05.2023
10-12.06.2023

Veokorraldaja-logistik
VLo22 – iga nädal teisipäev

Logistik
LGo22 iga nädal kolmapäev

 

Ehitus- ja puidu osakond
Pottsepp-sell PTS22

Alates 17. novembrist reeglina Neljapäevast- Laupäevani
08.09.-09.09.2022
15.09.-16.09.2022
29.09.-30.09.2022
13.10.-14.10.2022
27.10.-28.10.2022
17.11.-19.11.2022
01.12.-03.12.2022
05.12.-07.12.2022, E-K
15.12.-17.12.2022
19.12.-21.12.2022, E-K
12.01.-14.01.2023

26.01.-28.01.2023
02.02.-04.02.2023
16.02.-18.02.2023
20.02.-22.02.2023, E-K
09.03.-11.03.2023
13.03.-28.05.2023 Praktika
01.06.-2.06.2023
Plaatija PLA23
23.01.-24.01.2023
06.02.-07.02.2023
13.02.-14.02.2023
20.02.-21.02.2023
28.02.-02.03.2023
07.-09.03.2023
14.03.-16.03.2023
21.-23.03.2023
28.-30.03.2023
03.04.2023- 28.05.2023 Praktika
30.05.2023

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp KJL22
07.09.-09.09.2022
21.09.-23.09.2022
05.10.-07.10.2022
19.10.-21.10.2022
02.11.-04.11.2022
16.11.-18.11.2022
30.11.-02.12.2022
07.12.-09.12.2022
14.12.-16.12.2022
04.01.-06.01.2023
18.01.-20.01.2023

01.02.-03.02.2023
15.02.-17.02.2023
01.03.-03.03.2023
06.03.-21.05.2023 Praktika
31.05.-02.06.2023

Töökohapõhine Kütte- ja jahutussüsteemide lukksepp KJL22tk
05.09.-06.09.2022
19.09.-20.09.2022
03.10.-04.10.2022
14.11.-15.11.2022
21.11.-22.11.2022
05.12.-06.12.2022

15.05.-16.05.2023
22.05.-23.05.2023
29.05.-30.05.2023

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp KJL23
30.01.-31.01.2023
6.-7.02.2023
13.-14.02.2023
27.-28.02.2023

15.-17.03.2023
29. – 31.03.2023
12.-14.04.2023
19.-21.04.2023
3.-5.05.2023
10.-12.05.2023
24.-26.05.2023
31.05.-02.06.2023
7.-9.06.2023

Septembris jätkub õpe E-T ning algab Praktika ettevõttes
Kutseeksam jaanuar 2024
Veevärgi lukksepp VVL22
14.09.22 – 16.09.22
28.09.22 – 30.09.22
12.10.22 – 14.10.22
26.10.22 – 28.10.22
09.11.22 – 11.11.22
23.11.22 – 25.11.22
07.12.22 – 09.12.22
14.12.23 – 16.12.22
04.01.23 – 06.01.23
18.01.23 – 20.01.23

25.01.23 – 27.01.23
08.02.23 – 10.02.23
21.02.23 – 23.02.23
08.03.23 – 10.03.23

13.03-28.05 Praktika

31.05 – 02.06.23
07.- 09.06.23

Veevärgi lukksepp VVL21
23.01.23-24.01.23
Kutseeksam veebruaris 1.02
Tisler MTK 22
05.09.-07.09
19.09.-21.09
03.10.-05.10.
17.10.-19.10
31.11.-02.11
07.11.-09.11
14.11.-16.11
21.11.-22.11
28.11.-30.11
05.12.-07.12
03.01.-05.01
16.01.-18.01

23.01.-25.01
30.01–01.02
06.02.-08.02
13.02.-15.02
20.02.-22.02
27.02.03.- 14.05 Praktika
15.05.-17.05
22.05.-24.05
29.05.-31.05
05.06.-07.06

Tisler MTK 21
30.08.-31.08
12.09.-13.09
26.09.-27.09
03.10.-05.10
10.10.-12.10
17.10.-19.10
24.10.-26.10
31.11.-02.11
07.11.-09.11
14.11.-16.11
21.11.-23.11
28.11.-30.11
05.12.-07.12
09.01.-10.01
16.01.-17.01

23.01.-02.04. Praktika
17.04.-19.04.2023
02.04.-04.04.2023
08.05.-10.05.2023
15.05.-17.05.2023
22.05.-24.05.2023

CNC puidutöötlemiskeskuse operaator CNC 23pu
23.01.-24.01.2023
30.01-31.01.2023
06.02.-07.02.2023
13.02.-14.02.2023
20.02.-21.02.2023

Praktiline töö:
27.02.-01.03 E-K
6.03.-8.03
13.03.-15.03
20.03.-22.03
27.03.-29.03
03.04.- 14.05 Praktika
15.05.-16.05
22.05.-23.05
29.05.-30.05

Tehnika osakond
Sisetööde elektrik
EHt22 igal nädalal esmaspäeviti 8:30 – 18:50
EHt21/EHo21 igal nädalal teisipäeviti 8:30 – 18:50
Mehhatroonik
MEt22 igal nädalal neljapäeviti 8:30 – 18:50

MEt21 igal nädalal kolmapäeviti 8:30 – 18:50

Koostelukksepp (koostaja)
CNC metallilõikepingi operaator (seadmete operaator)
CNCmetall22 igal nädalal esmaspäeviti 8:30 – 18:50

Auto osakond
Mootorsõidukidiagnostik AUD22
Õppesessioonidel õppepäevad on kolmapäeval ja neljapäeval üle nädala alljärgnevatel õppenädalatel ja kuupäevadel:

22. 01.02 – 02.02.23
24. 15.02 – 16.02.23
26. 01.03 – 02.03.23
28. 15.03 – 16.03.23
30. 29.03 – 30.03.23
32. 12.04 – 13.04.23
34. 03.05 – 04.05.23
37. 24.05 – 25.05.23
8 – 10. Kutseeksam???
Õppetöö toimub päevasel ajal, alates 8:30.