fbpx
Tagasi

Oled kibelenud VOCOsse õppima tulema? Õige natuke veel, juba 2. jaanuarist 2023 avame talvise vastuvõtu ligi 15 erinevale erialale. Stardib ka kutsevalikuõpe.
Talvine vastuvõtt suletakse 15.01.23. 

23. jaanuaril algaval õppeperioodil saab õpinguid alustada 14 erineval erialal tehnika-, ehituse-, ilu-, toidu-, IT- ja turismivaldkonnas. Enamikul erialadel on õppetöö korraldatud sessioonidena, mis tähendab, et koolis tuleb käia vastavalt graafikule. Talvise vastuvõtu erialad ja vastuvõtutingimused on leitavad sisseastumise alalehelt.

Oleme sisse viinud ka muudatuse kandideerimisprotsessis. 2023. aastal katsetame sisseastumisinfosüsteemi SAIS. Kandideerimiseks mine kooli kodulehele, tutvu erialadega, sobiva eriala leidmisel loe lähemalt ning kui tunned, et just see paneb Su silmad särama, siis vajuta nupule “TÄIDA AVALDUS”, mis viib Su edasi SAISi keskkonda konkreetse eriala juurde. Juhime tähelepanu, et SAISi pääseb ID-kaardi ja Mobiil-IDga.

Soovijad saavad avalduse täita ka Kopli tänav 1 B-korpuse klienditeeninduses tööpäeviti ajavahemikus 9:00-15:00.

Õppevormide osas leiab lisainfot alalehelt “õppevormid”. Vajadusel aitab küsimustele vastuseid leida karjäärinõustaja Helen Johanson helen.johanson@voco.ee.