fbpx

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

VOCO ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Juhatus:

Esimees: Eliise Hindoala, e-post eliise.hindoala@voco.ee
Aseesimees: Eva-Liisa Harjo, e-post eva-liisa.harjo@voco.ee

Juhatuse liikmed sügis 2022:

Nimi Õppegrupp Ülesannete jaotus
Eliise Hindoala Juhatuse esimees
Eva-Liisa Harjo Juhatuse aseesimees
Egert Alama Kommunikatsioonijuht
Lizette Saaremaa Teabetoimkond
Gettren Grossthal Teabetoimkond
Alex Võime Õigus- ja sotsiaaltoimkond
Kermo Taru Õigus- ja sotsiaaltoimkond
Lauri Kaljurand Kultuuritoimkond
Paul Teiter Kultuuritoimkond

 

Kopli 1 Põllu 11