fbpx
Tagasi

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

TKHK ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Juhatus:

Juhatuse esimees: Rasmus Lind, e-post rasmus.lind@khk.ee
Juhatuse aseesimees:  Eliise Hindoala, e-post eliise.hindoala@khk.ee

Juhatuse liikmed sügis 2021:

Nimi Õppegrupp Ülesannete jaotus
Rasmus Lind ITS21 Juhatuse esimees, kooli nõukogu liige
Eliise Hindoala ILU20 Juhatuse aseesimees
Kristina Gukk AKo20 Kommunikatsioonijuht
Kalmer Moosel KK20 Õigus- ja sotsiaaltoimkonna juht
Eva-Liisa Harjo MA21 Kultuuritoimkonna juht
Kermo Nurmeoja ITS21 Kultuuritoimkonna juht
Annabel Aarla K320 Teabetoimkonna juht
Egert Alama KMV120 Teabetoimkonna juht