fbpx
Tagasi

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

VOCO ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Juhatus:

Esimees: Eliise Hindoala, e-post eliise.hindoala@voco.ee
Aseesimees: Lizette Saaremaa, e-post lizette.saaremaa@voco.ee
Kommunikatsioonijuht: Karl Matthias Kaasik, e-post karl-matthias.kaasik@voco.ee

Õpilasesinduse liikmed 2023:

Nimi Õppegrupp Ülesannete jaotus
Eliise Hindoala TK23 Juhatuse esimees
Lizette Saaremaa EV222 Juhatuse aseesimees
Karl Matthias Kaasik KMV221KV  Kommunikatsioonijuht
Elice Rudakov BT22 Kommunikatsioonitoimkond
Kristin Varik K223 Teabetoimkond
Gettren Grossthal EV222 Teabetoimkond
Õigus- ja sotsiaaltoimkond
Kristo Plovits AT123 Kultuuritoimkond
Liis Musta TK23 Kultuuritoimkond

 

VOCO õpilasesindus 2023

Kopli 1 Põllu 11