fbpx
Tagasi
Kõikidel huvilistel, kes on vanemad kui 22 aastased ning kellel jäi mistahes põhjusel aastate eest põhikool ametlikult lõpetamata, on võimalik kandideerida kõikidele Tartu Rakendusliku Kolledži kutsekeskhariduse erialadele. Selleks on vajalik sooritada põhihariduse kompetentse tõendav test.
Test koosneb eesti keele, matemaatika, inglise keele ja loodusainete küsimustest ja põhineb 9. klassi materjalidel. Pärast testi toimub vestlus, kus hinnatakse saadud tulemusi, arutatakse õpilase võimalusi osaleda päevases õppes ning muud asjakohast.

Testi saab sooritada meie koolimajas. Vastava kuupäeva kokkuleppimiseks pöördu palun Ksenia George poole helistades +372 5854 1134 või kirjutades ksenia.george@voco.ee.

Kui Sul on lisaküsimusi testiks ettevalmistamise ja selle olemuse osas, võta palun ühendust kooli sotsiaalpedagoog Helen Kaski (+372 5199 2102) või tugikeskuse juhi Kseniaga (ka vene keeles).

Ksenia George
Tugikeskuse juht
Aadress:
Kopli 1A, Tartu linn
Tööruum:
A309
Struktuuriüksus:
Tugikeskus
Kui Sul on soov enne otsuse tegemist aru pidada karjäärinõustajaga, võta ühendust Heleniga
Helen Johanson
Karjäärinõustaja
Aadress:
Kopli 1B, Tartu linn
Tööruum:
B153
Struktuuriüksus:
Tugikeskus
Tea, et kunagi pole liiga hilja jätkata katkenud haridusteed. Toetame Sind sellel teekonnal ja rõõmustame koos sinuga kui kutsekooli lõpetad ja asud tööle erialale, mis Sind õnnelikuks teeb.

 

 

Kopli 1 Põllu 11