fbpx
Tagasi

Õpilaste vokaal-  ja instrumentaalansambel

Ansamblisse on oodatud laulma ja pilli mängima musikaalsed, julged ja kohusetundlikud neiud ja noormehed. Pillimängijatel on vajalik eelnev pillimängu oskus, mis võimaldab saata lauljaid või esineda solistina. Meiega liitujad saavad juurde esinemisjulgust ja kogeda laulurõõmu. Lauluproovide ajad lepime lauljatega kokku individuaalselt. Jälgi uute lauljate ja pillimeeste vastuvõttu nädalakirja teadetes.

Rahvatantsurühm Triskel

Rahvatantsurühm Triskel on KHK õpilasrühm, mis tuli esmakordselt kokku 2017. a oktoobris. Oleme rõõmsameelne seltskond, kes käib koos trennis, väljasõitudel ning aasta jooksul tuleb ette ka esinemisi. Oleme kõik erinevad, kuid tantsupõrandal leiame ühise keele. Ootame alati oma vahvasse seltskonda uusi tantsuhuvilisi. Tantsurühma proovid toimuvad teisipäeva ja neljapäeva õhtuti. Tantsuhuviliste küsimuste ja liitumissoovidega pöörduda rühma juhendaja Kelli Kärsna poole, aadressil kellikodus@gmail.com Tantsurühma kodulehe leiab SIIT 

Improring

Improvisatsioon on näitlemise, laulmise, rääkimise, reageerimise, loomise ja loovuse harjutamine hetkes. Vastamine ajenditele, mis toimuvad sellel hetkel keskkonnas, ja tunnetele, mis toimuvad sellel hetkel sinu sees.  Improvisatsiooni õpitakse läbi mängude. Tehakse erinevaid koostööharjutusi ja mis kõige olulisem, seda on LÕBUS teha. Koos teistega on alati lõbus mängida. Õppides ja kasutades improvisatsiooni muutuvad inimesed enesekindlamaks ja paremaks suhtlejateks. Nad suudavad paremini mõelda ja reageerida ning töötada koos teistega spontaansetes situatsioonides.

Improringi juhendab Martin Junna martin@ruutu10.ee
Ringi tunnid toimuvad esmaspäeviti kell 16.00. Tunni aega on võimalik kokkuleppel muuta.

Liitumissoove ootame septembrikuu jooksul: lilia.leiman@voco.ee

Kooli bänd

Kopli õpilaskodu keldrikorrusel on kooli bändile ja muusikutele harjutamiseks kaasaegse tehnika ja instrumentidega varustatud prooviruum . Lisaks vajalikule helitehnikale ja laulumikrofonidele on ruumis olemas järgmised pillid: elektrikitarr, elektroakustiline kitarr, basskitarr, trummikomplekt ja süntesaator.

Huvilistel tuleb ruumi kasutamise osas sõlmida kokkulepped huvijuhiga (lilia.leiman@voco.ee; Kopli 1 B-155; tel 7361872)


Väiketehnika ring 

Väiketehnika ringi on oodatud  tehnikahuvilised, kelle sooviks on ehitada võistlusmasinad ja lisaks ka nendega kestvussõidu võistlustel osaled. Masinate ehitamine annab õpilastele väga suure tehnika alase kogemuse, mille võib veel kolmega korrutada, kui minnakse võistlema ja võistlusolukorras tuleb masinat remontida, mis omakorda annab kindlasti väga tugeva meeskonnatöö kogemuse.

Ringitöö toimub Põllu autoremondi töökojas, kahel korral nädalas õhtuti. Ringi juhendaja Rait Koort (rait.koort@voco.ee) on tegelenud punnvõrride võidusõiduga juba üle seitsme aasta ja saavutanud oma meeskondadega  ka väga häid kohti. Nüüdseks korraldab ta ise  ka rahvusvahelisi võistlusi ja on sarja tehnilise komisjoni juht. Kui oled huviline, siis võta ringi juhendaja Rait Koort’iga ühendust.

Kopli 1 Põllu 11