fbpx
Tagasi

Tartu Rakenduslik Kolledž on kaasav kool ja pakub õppimisvõimalusi ka hariduslike erivajadustega õpilastele. Kui oled lõpetanud põhikooli lihtsustatud õppekava alusel, õppinud mõnes erikoolis või tavakoolis eriprogrammi järgi (lihtsustatud õpe, individuaalne õppekava, koduõpe, õpiraskustega õpilaste klass vm), oleme väga tänulikud, kui jagad meiega seda infot enne õpingute alustamist. Nii oskame paremini Sinu õpet planeerida ja vajadusel kaasata ka kooliväliseid tugisüsteeme.

Seetõttu oleme välja töötanud ületulekuplaani, mida palume täita HEV õpilasel koos oma põhikooli tugispetsialisti või õpetajaga. Ankeet on leitav SIIT ja seda saab täidetud kujul saata meilitsi tugikeskuse juhile liine.maasikas@voco.ee või esitada paberkandjal koos kandideerimisdokumentidega.

Jõukohase eriala valimiseks võta julgelt ühendust tugikeskuse juhi Liine Maasikaga, telefonil 5854 1134 või e-posti liine.maasikas@voco.ee teel. Kui tahad rohkem teada võimalikest õppekohandustest, pöördu eripedagoogi juurde reelika.metsa@voco.ee 

Loe lähemalt kooli tugiteenuste kohta SIIT