fbpx
Tagasi

Tartu Rakenduslik Kolledž on kaasav kool ja pakub õppimisvõimalusi ka hariduslike erivajadustega õpilastele. Kui oled lõpetanud põhikooli lihtsustatud õppekava alusel, õppinud mõnes erikoolis või tavakoolis eriprogrammi järgi (lihtsustatud õpe, individuaalne õppekava, koduõpe, õpiraskustega õpilaste klass vm), oleme väga tänulikud, kui jagad meiega seda infot enne õpingute alustamist. Nii oskame paremini Sinu õpet planeerida ja vajadusel kaasata ka kooliväliseid tugisüsteeme.

Seetõttu oleme välja töötanud ületulekuplaani, mida palume täita HEV õpilasel koos oma põhikooli tugispetsialisti või õpetajaga. Ankeet on leitav SIIT ja seda saab täidetud kujul saata meilitsi tugikeskuse juhile ksenia.george@voco.ee või esitada paberkandjal koos kandideerimisdokumentidega.

Jõukohase eriala valimiseks võta julgelt ühendust karjäärinõustajaga Helen Johanson, telefonil 58868004 või e-posti helen.johanson@voco.ee teel. Kui tahad rohkem teada võimalikest õppekohandustest, pöördu eripedagoogi juurde reelika.metsa@voco.ee , +372 7361 891.

Loe lähemalt kooli tugiteenuste kohta SIIT

Kopli 1 Põllu 11