fbpx
Tagasi

Eesti Kutsekoolispordi Liidu peetud võistlustel olid edukad meie pallurid. Tartusse on sel aastal toodud kolm võistkondlikku meistritiitlit, üks teine koht ja kolm individuaalset esikohta.

16.märtsil Pärnustoimunud neidude korvpalli meistrivõistlustel saavutasid esikoha Tartu Kutsehariduskeskuseneiud, teiseks jäi Pärnumaa KHK ja kolmandaks Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli võistkond. Tartu naiskonnas mängisid: Juana Nurmik (BT15), Jane Kaljola (MJ213), Kristiina Vender (AUM15), Liis Rihma (PA15), Oksana Kärk (AUM15) ja Piret Kaljagin (TTko16). Õpilasi juhendas kehalise kasvatuse õpetaja SIRJE KIKAS.

Tartu Kutsehariduskeskus võitis ka noormeeste võrkpalli meistrivõistlused, teiseks tuli Luua MK ja kolmandaks Tallinna Ehituskool. Tartu KHK võidukas meeskonnas mängisid:  Heiki Hunt (AUM14), Markus Allmäe (MT13), Juhan Püvi (K212), Vidrik Joosu, karl piir (LE13), Riivo Rüütel (EV213) ning Taavi Ruuspõld (LE15).

Neidude võrkpalli meistrivõistlustel saavutasid Tartu neiud hõbeda, jäädes alla Pärnumaa KHKle ja edestades Järvamaa KHK neidusid. Tartu KHK võistkonnas mängisid: Maiken Vähi (RK14), Diana Klavan (RK14), Kerstin Kõrv (MYE15), Marje Põldma (TEP14), Sigrid Pardanen (TEP15) ja Siiri Vreimann. Õpilasi juhendas võrkpallitreener TIMO TEEARU.

Sulgpalli meistrivõistlustel tegid Tartu Kutsehariduskeskuse noored ajalugu võites kõik, mis võita andis. Noormeeste arvestuses tuli esikohale Tanel Namm (RK15), II koht Caspar Kerner (TEP15), III koht Timo Tampuu (RK15), neljandaks Allar Org (KK14) ja viiendaks Karlis Päkko (LE14). Neidude sulgpalli meistritiitli võitis Keidi Sagor ( RK15). Töötajate arvestuses tuli naiste üksikmängus kolmandaks Silja Mall.

25.veebruaril Jõgeval toimunud saalihoki meistrivõistlustel saavutasid meie kooli noormehed üle mitme aastaesikoha. Tartu KHK võistkonnas mängisid: Fred Haga (EV213), Keijo Kalm (EV113), Roland Raja (MT13), Santeri Sapp (IS115), Meigo Soolepp (EV214), Karl Kastan (EV215), Kermo Toots (LE14), KEN – Mikko Vahtra (K115) ja Silver Saar (KV14).Õpilasi juhendas võistlustel kehalise kasvatuse õpetaja TIIT KABER. Teiseks tuli Tallinna Ehituskooli ja kolmandaks Haapsalu Kutsehariduskeskuse võistkond.

18.veebruaril Tallinna Ehituskoolis toimunud lauatennise meistrivõitlustel tuli töötajate arvestuses  esikohale URMAS LILL. Noormeeste paarismängus saavutasid III koha Jürgo Aun (ME214) ja Ander Sõrmus (MT215). Meeskondlikult olid Tartu KHK noormehed kolmandad.