fbpx

1.septembri kooliaasta avaaktusel tehti teatavaks kiivalt hoitud saladus – Aasta Tegu. Saladust oli hoitud juba suve algusest saati ning nüüd oli hea meel see lõpuks välja hõigata. Aasta Tegu 2022 on kooli nime muutus ja brändi loomine. 

Selle aasta alguses tegi kool läbi brändimuutuse ja sai selga uue kuue. Lisaks andis uue hingamise sõnale “kutseharidus”. Tartu Rakendusliku Kolledži direktor Raini Jõksi sõnul on muutus mõjunud positiivselt.

“ Selline muudatus on mõjunud positiivselt meie mainele ja teinud meie kooli veel silmapaistvamaks haridusturul. See aitab kaasa arengukava täitmisele ja on oluline osa meie strateegilisest eesmärgist: innovaatiline turundus. Rebränding on edukalt käivitunud ja saanud palju positiivset tagasisidet koolipere liikmetelt, koostööpartneritelt kui avalikkuselt,” rääkis Jõks.

Tiitli võitja selgus koolipere abiga, kus kooli nime muutuse ja brändi loomise teo hindas tiitli vääriliseks üle poole vastanutest.  Aasta Tegu nominatsiooni pälvisid spordijuht Silvar Rückenberg meeskond kooli juubelimatka korraldamise eest, Lilia Leimani tiim “Retropäeva” korraldamise eest, Merle Truupõllu vahva sats digirevolutsiooni eest toiduainete tehnoloogia osakonnas ning Mariann Karja meeskond kogukoolimängu “Süstik 100” vedamise eest.

Aasta Tegu on valitud juba 2006. aastast saati. Tunnustuse võib pälvida ükskõik milline aasta jooksul toimunud üritus ja/või ettevõtmine, mis on kooli arengule kaasa aidanud.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
lilia.leiman@voco.ee

Kopli 1 Põllu 11