fbpx
Tagasi

Homme, 17. märtsil Tartu kutsehariduskeskuses toimuv avatud uste päev kutsub õpihimulisi uudistama ja juhatab sisse kevadvastuvõtu. Päeva jooksul saab tutvuda erialade ja õppimisvõimalustega, osaleda töötubades ning huvilistele pakutakse ka võistluslikku põnevust ja meelelahutust.

“Päev on mõeldud nii neile, kes vajavad oma erialavaliku otsustamiseks infot ja tuge, aga ka neile, kes tahavad põhjalikumalt teada, mis neid huvipakkuval erialal ees ootab,” rääkis korraldaja Kaire Mets ja lisas, et kavas on palju huvitavat kogu päevaks. “Soovitan aega varuda ja aktiivselt kaasa lüüa.”

Sisseastujate infotunnis ning valdkondade ringkäikudel saab kuulda täpsemalt nii erialadest kui sisseastumistingimustest. Sel aastal on huvilisi ootamas palju töötubasid, kus nii õpilaste, vilistlaste kui ettevõtjate juhendamisel mõni põnev asi selgeks saab. Nii näiteks saab Kopli õppekorpuses tuttavaks programmeerimisega, proovida šabloonikunsti ehk stencilit ning uudistada kuidas keemia ja kokandus kokku sobivad. Põllu tänava õppekorpuses saab selgeks miks elekter nutikaid ei tapa või kuidas mini-tööstusliini programmeerida ning müügialane töötuba näitab head kliendisuhtlust.

“Sel aastal pakume ainulaadset võimalust külastada ka ettevõtteid,” kutsus Mets. Kopli õppekorpusest saavad alguse magusad külaskäigud Eesti Leivatööstusse ning Põllu õppekorpusest on võimalik minna vaatama üht kaasaegseimat metalliettevõtet Hanza Mechanics.

Päeva jooksul saab osaleda ka vahvates võistlusmängudes, kus osalejaid ootavad mitmed auhinnad. Kokteili- ja jätsibaaris saab maitsta omavalmistatud jäätist ning kokteile, juuksurisalongis teevad aga õpilased tasuta nii patsi- kui föönisoenguid. Autotöökojas on aga võimalus auto elektrisüsteemi diagnostikat teha – samuti tasuta.

Päeva lõpetab aga kutsehariduskeskuse bändi “Kirju Tigu” live-esinemine Kopli õppekorpuses ning Põllu maja lasketiirus saab treeneri juhendamisel laskeharjutusi teha.

Avatud uste päev kestab kella 10.00 kuni15.00 ja täpsemat infot saab:khk.ee/AUP2016

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
tel 5066568

Kopli 1 Põllu 11