fbpx
Tagasi

Miks, kas ja kuidas asuda õppima Eesti kõige ägedamasse kutsekooli? VOCO pakub suurimat valikut õppimisvõimalusi ja erialasid. Kokku ootab Sind seitse teemakooli ning enam kui 80 tulevikku suunatud eriala.

VOCO on suurima välispartnerite arvuga kutsekool. Meie õpilased on sooritanud praktikat 20 Euroopa riigis, et saada nõutud meistriks kogu maailmas. Viimati lükkasime käima ka õpilasvahetusprogrammi India partnerkooliga, mida pole kunagi varem juhtunud.

VOCO pakub õpilastele igakuist õppetoetust heade tulemuste eest. Koolis tegutsevad tegevmentorid, kes suunavad vastavalt võimetele ja huvidele. Me hoolime sinu arengust ja toetame seda igati. VOCO-s asub Eesti kutsekoolide suurim tugikeskus, seega ei jää sa kunagi oma murega üksi.

Siin õppimine on seiklusrada, mille kujundad ise. Saad osaleda huviringides, teha bändi ning osaleda nii õpilasesinduses kui ka -projektides. Kaasaegses spordibaasis toimuvad korv-, võrk-, jalgpalli-, jooga- ja aeroobikatreeningud. Eelnevale lisaks on võimalik mängida lauatennist, treenida tasuta jõusaalis ning osaleda lasketreeningutel.

Keda ootame õppima?

VOCO-sse ootame õppima nii noori kui ka vanu – kõiki, kes usuvad, et midagi päriselt osata on investeering endasse. Me tahame tuua kutseõppesse just selliseid motiveeritud ja võimekaid tulevasi meistreid nagu oled SINA! Siin on vabadus avastada, eksida, valida ja areneda. VOCO-s õpid end vabaks!

Millised on lisaväärtused?

Tartu Rakenduslikus Kolledžis on kõik eluks olulised teenused mugavalt käeulatuses. Pakume soodsat majutust õpilaskodus, tervislikke lõunaid sööklast õpperestoranini, taskukohaseid teenuseid meie õppesalongides. Lisaks töötavad koolis hambaarst ja kooliõde.

Kas teadsid, et?

  • Tartu Rakendusliku Kolledži lõpetajad on nõutud tööturul ja silmapaistvad edasiõppijad. 89% lõpetajatest läheb tööle või jätkab õpinguid. See on Sinu valik, kumma tee valid.
  • Praktiline kogemus oma erialal ja gümnaasiumiharidus? Jah, see on kutsekeskharidus!
  • Paljud kõrgkooli suunduvatest kutsekooli lõpetajatest tulevad just Tartu Rakenduslikust Kolledžist!
  • Kutseõppes saad end proovile panna kutsemeistrivõistlustel. Parimad oskajad esindavad Eestit kutseoskuste olümpial ja EM-il ning võistlustel WorldSkills ja EuroSkills.
  • Töötavatel või töötuna registreeritud täiskasvanutel on võimalik taotleda Töötukassa toetust. Toetuse „Tööta ja õpi“ kohta saad lähemalt lugeda Töötukassa kodulehelt.

Kevad-suvine vastuvõtt 2024

01. aprillist avasime suvise vastuvõtuperioodi. Põhihariduse baasil saab avaldusi esitada* kuni 13. juunini, keskhariduse baasil kuni 02. augustini. Dokumentide esitamine käib SAIS-keskkonnas.

*Tuletame meelde, et kandideerimisavalduse võid ikka esitada, sest SAIS-is toimub pärast lõputunnistuste “valmimist” automaatne haridusdokumentide värskendus. Kõikidel, kellele on tunnistus paberina kätte antud, on ka EHISes haridus olemas ja see kandub sealt üle ka SAISi ja seega ka meie kooli vastuvõtukomisjonini.

Erialadega saad tutvuda VOCO kodulehel voco.ee/sisseastumine.

Kopli 1 Põllu 11