fbpx
Tagasi

Kolmapäeval, 5. detsembril toimub Kutsehariduskeskuse Kopli 1 õppehoones jõululaat, kus pakutakse kooli õpilaste ja õpetajate poolt valmistatud head ja paremat.

Kutsehariduskeskuse pagarite ja kondiitrite lettidelt leiab nii piparkoogitainast, piparkooke aga ka mitmeid teisi jõulupäraseid maiustusi. Lihatöökojas valmistatakse spetsiaalselt laada tarbeks 120 kg verivorste. Müügiks pakutakse ka täispuidust pinke ja taburette aga ka puidust treitud kausse ja tarbeesemeid, käsitööna valmistatud vaipu, kootud mütse ja salle ning mitmesuguseid käsitööesemeid.

Seekordsele jõululaadale on kauplema tulemas rekordarvul õpilasfirmasid. Nii näiteks pakub ÕF Lipbalm huulepalsameid. ÕF Lõhn ja Sära käsitööseepe, ÕF Bitwood puidust kõrvarõngaid, ÕF Observo digitaalseid kellasid, ÕF Pihh omapärase sõnumitega külmkapimagneteid ning ÕF Susssepad susse. Mitmed õpilasfirmad pakuvad erinevaid puittooteid ning kõik ostud võib pakkida ÕF Kingibox valmistatud kinkekarpidesse.

Jõululaadal valitakse välja ja tunnustataks silmapaistvamaid kauplejaid: parim müügistrateegia, parim toode, parim teenus, parim väljapanek ja uudseim toode/teenus.
Kutsehariduskeskuse jõululaat toimub 5. detsembril kella 10-14 Kopli 1 B-korpuse fuajees. Kauplemine toimub sularahas.

Lisainfo:
Lauri Maran
õpetaja
lauri.maran@khk.ee

 

Kopli 1 Põllu 11