fbpx
Tagasi

Teisipäeval, 13. detsembril  kell 10.00 – 14.00 peetakse Tartu Kutsehariduskeskuse mõlemas õppekorpuses jõululaata.

Näiteks  saab osta mitmesuguseid käsitöötooteid, nahkesemeid, käsitööseepe, ehteid,  kotte ja muud. Metallitöötlemise õppegrupp pakub müügiks küünlajalgu, hoidikuid ja loode ning lukksepad metallist kingalusikaid.  Toiduainete tehnoloogia osakond on valmistanud laadale pühadehõngulisi  pagari- ja kondiitritooteid ning lihatooteid nii Kopli kui Põllu õppekorpustes. Valikus on suuri ja väikesi piparkooke, piparkoogimaju ja –skulptuure  aga ka verivorste. Toitlustuse õpetajad avavad aga Kopli B-112 klassis oma pop-up kohviku ning ärikorralduse õppegrupp kaupleb talutoodetega.

Jõululaada korraldaja, tugiainete ainesektsiooni juht Kaire Välb loodab aktiivset kauplemist. Korraldajad  on lubanud valida ja tunnustada  silmapaistvamaid kauplejaid järgmistes  kategooriates: parim müügistrateegia, parim toode, parim teenus, parim väljapanek ning uudseim toode/teenus.

Kes aga pühadekaubaga välja tahab tulla, neil palutakse endast märku anda. „Kauplema võib tulla millega iganes – hoidised, käsitööesemed, omatehtud küpsetised jms., aga ka erinevad teenused,“ selgitas Välb. Kauplejaks saab registreerida veel kuni 8. detsembrini  maret.mannik@khk.ee või kaire.valb@khk.ee meilile. Laadale on oodatud kauplema nii õpilased kui õpetajad.

Laadapäeval  liigub Kopli ja Põllu korpuste vahel eribuss:
10.00 Kopli-Põllu
11.00 Põllu- Kopli
12.00 Kopli- Põllu
13.00 Põllu-Kopli

 

Lisainfo:

Kaire Välb
kaire.valb@khk.ee

Kopli 1 Põllu 11