fbpx
Tagasi

Kääpa sotsiaalkeskuses toimus eriline sündmus esmaspäeval, 09. oktoobril, kui VOCO ILU22 ja KSM22 õpilased pakkusid mitmekesiseid iluteenuseid kohalikele sotsiaalkeskuse elanikele.

VOCO õpilaste silmapaistvad saavutused väärivad kiitust ja tunnustust. Päeva jooksul näitasid nad oma professionaalsust ja suurepärast suhtlemisoskust, pakkudes parimat teenindust sotsiaalkeskuse elanikele. See oli märkimisväärne saavutus, mis nõudis pikaajalist ettevalmistust ja pühendumust.

Õpetaja ja ettevõtlusõppe koordinaator ning selle väljasõidu eestvedaja Mariin Alatsei tõdes, et sellise suuremahulise ürituse ettevalmistus tõi kaasa palju erinevaid emotsioone, hirme ja teadmatust selle kohta, milline päev välja näeb. „Täna võin öelda, et see kõik oli seda vaeva väärt. Õpilased näitasid üles suurepärast meeskonnatööd ja oskusi, mida nad olid õppinud oma erialaõppes. Päeva korraldamiseks osutasid toetust ka kosmeetikute erialaõpetaja Made Tammepõld, juuksurite erialaõpetajad Katrin Krünvald ja Monika Lattik ning VOCO iluosakonna juhataja Liivi Lõhmussaar”, lisas Mariin.

TAGASISIDE TEGEVUSJUHENDAJALT

Kääpa sotsiaalkeskus võttis õpilasi soojalt vastu ning nende külaskäik tõi kohalikele suurt rõõmu. Kogukond avaldas tänutunnet noorte saavutuste eest ja ootab innuga järgmist võimalust koostööks, et tuua veelgi ilu ja rõõmu igapäevaellu. Kääpa tegevusjuhendaja Helje Huma tõi esile, et eakatele meeldis päev väga ning avaldasid soovi uue külaskäigu järele. “Paar prouat ütlesid, et nemad oleksid pidanud julgemad olema ja avaldama soovi pisut lühemaks lõikuseks. Muidugi tänusõnad ka töötajatelt ja lähedastelt väga toreda teeninduse eest! Kuna mõned olid ka nädalavahetuseks pulma kutsutud, siis läks teie pingutus eriti asja ette,” lausus Humal.

KOMMENTAAR VOCO DIREKTORI RAINI JÕKS POOLT

Sündmus sai algatud koostöös erinevate õpetajate ja õppeainete tervikliku koostöö tulemusena, ühendades projektijuhtimise õppeaine ning kosmeetikute ja juuksurite erialaõppe. Selline lähenemine võimaldas õpilastel rakendada õpitut praktilisel moel. VOCO direktor Raini Jõks märkis, et see oli suurepärane näide mitmekesisest valikust ja koostööst, mida VOCO õpilastele pakub. “Heas koostöös on jõudu ja see on üks märksõna meie tiimis ja soovis parimaid kogemusi ja elulisi olukordasid ka õpilastele pakkuda,” ütles VOCO direktor Raini Jõks.

Kokkuvõttes polnud Kääpa sotsiaalkeskuse päev mitte ainult meeldejääv ilupäev, vaid ka tõestus noorte pühendumusest ja oskustest, mis aitavad neil tulevikus silma paista oma erialal. Nad on eeskujuks teistele noortele, kes soovivad järgida oma kutsumust ja saavutada suurt edu.

Tartu Rakenduslik Kolledž (VOCO) on Eesti suurim kutse- ja täiendusõppekeskus Eestis. VOCO erialadega on võimalik tutvuda siin >

Lisaks toimub juba 26. oktoobril Oskuste ÖÖ, kus toimub nii erialadelaat, töötoad kui ekskursioon koolis. Hea võimalus tutvuda VOCO võimaluste, inimeste ja keskkonnaga! Oskuste ÖÖ kohta leiab rohkem informatsiooni siit >

Kopli 1 Põllu 11