fbpx
Tagasi

30.novembril toimus Tartu Kutsehariduskeskuses saalihoki turniir, kus 10 tiimi selgitasid parima. Ülipõneva turniiri võitis võistkond Saalibändy .Võitjate võistkonnas mängisid Roland Raja, Fred Haga, Keijo Kalm, Santeri Sapp ja Karl-Kristjan Kalmus. Juba mängude alguses oli näha, et võistkond on turniiri jaoks väga hea eeltöö teinud.  Üllatuslikuks ja ärevaks osutus finaalmäng, kus seisti vastamisi võistkonnaga RK14. Tasavägises seisus pani oma paremuse seekord maksma Saalibändy.

Teise koha saavutas K115 tiim, kus mängisid Ken Mikko Vahtra, Kevin Hakk, Jörgen Jõõgre, Martin Vähi, Kevin Savik, Kevin Kuusik ja Dmitrijs Blohins.

Võistkond RK14 sai  turniiril kolmanda koha, kelle koosseisus olid Kaspar Kaasla, Otto-Georg Kirsi, Diana Klavan, Helemai Valge, Maiken Vähi, Kaarel Salur ja Maarja Laineviir.

Turniiri ühe korraldaja Mirko Januse sõnul oli turniiril osalejate tagasiside väga positiivne. „Osalejate arvates võiks selliseid sündmusi koolis tihedamalt korraldada,“ sõnas ta ning lisas, et ka korraldajatel oli hea meel näha palju võistlejaid . „Kuna võistkondade arv oli piiratud, siis jäid mõned võistkonnad lihtsalt välja, kuid huvi saalihoki vastu oli suur.“

Turniiri korraldasid  sündmuskorralduse õppeaine raames rekreatsioonikorralduse kursus RK15. Korraldusmeeskonda kuulusid Mirko Janus, Erlend Kont, Timo Tampuu, Tristan Koskor, Oliver Oper ja Keidi Sagor.

„Loodame, et kõik said oma võistkonnaga osaledes head võistlus emotsioonid, sest iga sündmus on uus kogemus nii osalejatele kui ka korraldajatele,“ uskus Mirko Janus. „Siinkohal täname ka kõiki tagasiside ankeedi täitjaid. Selle abil saame veelgi paremaid sündmuseid edaspidi korraldada,“ sõnas ta.

Suur tänu peakohtunik Keijo Kalmule ja vabatahtlikele, kes olid abikohtunikeks. Täname fotograaf Sander Ossipit, spordiosakonna juhatajat Meida Veskust, Morris Peedot, Kaire Metsa, ülesande püstitajat Marti Viilut, Tartu Kutsehariduskeskust ning Tartu Milli.