fbpx
Tagasi

Detsembris toimusid KMJo23 õppegrupi ja Tep22 ning KK23 õppegruppide poolt korraldatud meeldejäävad sündmused, mis olid suunatud kogukonna toetamisele ja väärtusloomele.

KMJo23 õppegrupp panustas eakate heaolusse

KMJo23 õppegrupp võttis enda kanda südamliku missiooni korraldada Eluringikeskuse elanikele spordipäev ja moeshow. Ülesanne oli mitmekülgne – läbi viia projekt, millel on positiivne mõju ühiskonnale. Õpilaste otsus viia rõõmu eakate südamesse kujunes tõeliselt mõjusaks ettevõtmiseks.

Spordipäev hõlmas mitmesuguseid tegevusi, nagu võrkpall ja erinevad motoorsed väljakutsed. Eakad said end proovile panna kiiruse peale makaronide sortimises, tuues nende päeva rõõmu ja naeru. Päeva kulminatsiooniks oli moeshow, kus eakad said särama lüüa oma kappi unustatud aardetega. Ürituse lõpetasid tantsud ja muusika, jättes nii eakad kui ka õpilased sooja südamega. Õpilased ise tundsid, et nende ettevõtmine oli tõeliselt oluline ning jättis neile endilegi meeldejääva kogemuse.

Tep22 ja KK23 õppegrupid tõid rõõmu lastekodu lastele

Tep22 ja KK23 õppegrupid ühinesid jõududega ning korraldasid Tartu Mäe ja Käopesa lastekodu lastele südamliku advendiürituse. Laupäevane päev oli täis tegevusi, mis pakkusid lastele rõõmu ja loovust.

Alguse sai päev konverentsisaalis, kus lapsed koos õpetajatega said tutvuda kolledži ja erinevate erialadega. Seejärel jaguneti töötubadesse, kus lapsed said osaleda mitmetes loomingulistes tegevustes – šokolaadi valmistamisest kuni ühisjoonistamiseni.

Päeva lõpetas pidulik maitseküllane õhtusöök VOCO õpperestoranis Meliss. Ettevalmistused selleks erakordseks päevaks algasid juba septembris, kui õpilased hakkasid aktiivselt otsima sponsoreid, kes toetasid sündmust heldelt.

Kogu päeva jooksul kiirgas üritustest välja positiivne energia ja heatahtlikkus, tänu ägedatele õpilastele, kes panustasid nii oma aega kui ka südant ühiskonna heaks. Need südamlikud üritused on suurepärane näide sellest, kuidas noored saavad oma panuse anda ja luua positiivseid muutusi kogukonnas.

Kopli 1 Põllu 11