fbpx
Tagasi

10.veebruaril saavad lõputunnistuse 137 Tartu Rakendusliku Kolledži õppurit. Talvine lõpetamine toimub Vanemuise kontserdimajas algusega kell 14:00. 

Selle nädala lõpus lõpetavad kooli 13 eriala esindajad. Lõputunnistuse saavad automaalrid, CNC puidutöötlemiskeskuse operaatorid, kergete rõivaste rätsepad, kosmeetikud, spaateenindajad, aktiivtegevuste instruktorid, müügiesindajad, puhastusteenindaja juhendajad, abipagarid, vanemkondiitrid, plaatijad, veokorraldaja-logistikud ja veevärgitehnikud.

Enamus lõpetajatest sooritasid edukalt kutsekvalifikatsiooni eksami, mitmed lausa maksimumtulemusega. Lõpetajate ridades on palju tublisid sportlasi ja võistlustel osalejaid, kes on toonud koolile au ja kuulsust. Möödunud aastal toimusid esmakordselt iluteenindajate üleriigilised võistlused Noor Meister, kus saavutas Evelin Kimmel 3. koha. 

Tartu Rakendusliku Kolledži direktor Raini Jõksi sõnul on tal rõõm näha, et lõpetamas on nii palju õpilasi. “Ühtlugu on hinges suur rõõm ja veidi kurbust, sest kõik õpilased on olnud tublid ja leidnud enda tee, mille kaudu ennast teostama hakata,” sõnas Jõks. “Nad on oma loo peategelased ja viinud unistused ellu,” rääkis Jõks.

Talvine lõpuaktus toimub 10. veebruaril algusega kell 14:00 Vanemuise kontserdimajas. Lõpetajaid ootame kontserdimajja hiljemalt 13:30, selleks, et koguda enne aktuse algust lõpetajatelt allkirjad lõputunnistuse saamise kohta. 

Lõpetamist ei kanta veebi teel üle, kuid kõikidel soovijatel on võimalik tulla kohapeale lõpetajatele kaasa elama ja tähtsat hetke koos tähistama.

 

Kopli 1 Põllu 11