fbpx
Tagasi
Meil on hea meel teatada, et VOCO pääses finaali ja nüüd on teil aeg asuda hääletama! 🚀 Hääletada saab järgneval lingil tänasest kuni 24. maini:

“Terevisioon” otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada VOCO?! Seda otsustab rahvahääletus!

Kui otsite kooli, kus avastada oma potentsiaal ja astuda julgelt tulevikku, siis tere tulemast Tartu Rakenduslikku Kolledžisse, lühidalt VOCO-sse!

VOCO on Eesti suurim kutsekool, kus uksed on avatud nii noortele kui täiskasvanutele. 2023. õppeaastal asus VOCO-sse õppima enam kui 3200 õppijat tasemeõppes ja 3000 õppijat täiskasvanute koolituses. VOCO pakub üle 80 eriala, mis on jagatud seitsme teemakooli alla: ilukool, ärikool, tehnikakool, ehituskool, IT-kool, toidukool ja turismikool.

VOCO on rohkem kui lihtsalt kool. Siin on koostöö osa meie DNA-st. See väljendub meie igapäevaelus nii klassiruumis kui ka sellest väljaspool. Meie kooli personal, õpetajad ja õpilased ühendavad jõud, et luua põnevaid õppeülesandeid, korraldada erialaseid väljasõite ning ülekoolilisi üritusi. Näiteks toimub sel õppeaastal õpetajate õpitee õpiring, kus osalejad erinevatest osakondadest jagavad kogemusi ning toetavad üksteist.

Lisaks teeme koostööd teiste koolidega, nagu näiteks Tartu Tamme gümnaasium, Tartu kunstikool, Kuressaare ametikool, Luua metsanduskool ning veel paljude teistega, et rikastada õppimiskogemust. Rääkimata veel rahvusvahelistest praktikavõimalustest ja õpirännetest. Kokku on meil üle 75 partnerkooli 25 erinevas riigis!

Koostöö VOCO-s ei piirdu vaid õpetajate ja õpilastega. Meie erinevate osakondade vaheline koostöö teeb igapäevatöö mitmekülgseks ja lõbusaks. Näiteks ILU osakonna õpilased külastavad regulaarselt Kääpa sotsiaalkeskust, et pakkuda iluteenuseid sealsetele elanikele, kaasates sellesse ettevõtmisse nii iluvaldkonna erialaõpetajad kui ka projektijuhtimise õpetajad.

Aasta kool 2024 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 13. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates “Terevisioon” ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja “Terevisiooni” otsesaates. Kümme finaalis võistlevat kooli on Jõhvi Gümnaasium, Jüri Gümnaasium, Kihnu Kool, Paide Gümnaasium, Peetri Lasteaed-Põhikool, Püha Johannese Kool, Raasiku Kool, Tartu Rakenduslik Kolledž, Vasta Kool ja Väike-Maarja Gümnaasium.

VIDEO JA PILDIGALLERII >

Kopli 1 Põllu 11