fbpx
Tagasi

29.-30. aprillil toimusid järjekordsed sõiduautotehnikute pädevusvõistlused, mis on sõiduautotehniku eriala õpilastele mõeldud üleriigiline võistkondlik võistlus. Meie õpilased olid taas väga edukad, tuues koju kuldmedali ja võime öelda, et osavaimad sõiduautotehnikud tulevad just VOCO-st!

Õpilased Madis Terandi ja Rainar Vissel ning juhendajad Mihkel Niitla ja Janari Zirk tegid suurepärase töö ja kindlustasid meie koolile võidu. Lisaks sai meie kool ka parima hammasrihma vahetaja tiitli.

Teise koha saavutas Tallinna Tööstushariduskeskus ja kolmas oli Rakvere Ametikool. Palju õnne kolleegidele! Kahepäevane võistlusformaat, kus esimesel päeval on praktilised ülesanded ning teisel päeval rajal kihutamine, pakub õpilastele kindlasti ka motivatsiooni rohkem pingutada. Lisaks jagas infot ja näpunäited kohapeal maailmameister Martin Järveoja, Mikk Maaten ja Karel Piiroja (Wampiiroja). Räägiti eriala vajalikusest, kui kaugele on Eestis õppinud autotehnikud jõudnud ja kuidas neid maailmas hinnatakse.

Olid suurepärased kaks päeva, koos särasilmsete noormehaanikute ja nende juhendajatega! Soovime kõigile jätkuvat tegutsemisindu ja uusi õnnestunud väljakutseid! Aitäh kõigile!

VOCO paneb rattad käima!

Kopli 1 Põllu 11