fbpx
Tagasi

VASTUVÕTT (kevad-suvi 2024) OLULISED KUUPÄEVAD:

01. aprill Algab dokumentide vastuvõtt kutseõppe kõikidele erialadele
13. juuni Lõpeb dokumentide vastuvõtt põhihariduse baasil
17.-19. juuni Vastuvõtuvestlused ja -testid
Õppima asumise kinnitamiseks on SAIS-is aega pärast tulemuste selgumist kuni 21. juunini.

02. august Lõpeb dokumentide vastuvõtt keskhariduse baasil
06.-08. august Vastuvõtuvestlused ja -testid
Õppima asumise kinnitamiseks on SAIS-is aega kolm päeva pärast tulemuste selgumist.

Miks tulla VOCO-sse õppima?
Tartu on tulevaste meistrite kasvulava, sest just siin asub Eesti kõige suurem ja uuendusmeelsem rakenduslikku haridust pakkuv kool VOCO. Tartu Rakendusliku Kolledži vastuvõtt avab võimaluse kandideerida seitsme erineva teemakooli erialale ja õppida saad erinevatel tasemetel. Pärast õpinguid olete oodatud oskusi lihvima 5. taseme õppes, mis on kõrgeim tase kutsehariduses.

  • Erialasid jagub igale maitsele – soovite omandada nutikalt praktilise keskhariduse või õppida pärast keskharidust oskusi, millega midagi päriselt ära teha? VOCO-s saab!
  • Oskusi ja teadmisi omandavad ja teadmisi kokku kahes eri õppehoones (Kopli tn 1 ja Põllu tn 11). Kaugemalt tulijad saavad elada soodsa hinna eest õpilaskodus.
  • Erialadel, kus on nõutud motivatsioonikiri, siis manus tuleb esitada koos SAIS-i kandideerimisavaldusega. Kui oled lõpetanud enne 2004. aastat või hariduse andmeid mingil põhjusel SAIS-is puuduvad, siis palume lisada haridust tõendava dokumendi koopia.
  • Soovitame Sul kindlasti tutvuda erialaga seotud katsetega. Igal eriala puhul on need erinevad, mõnel on ainult vestlus, teisel aga pead läbima näiteks kursuse. Vestlused ja katsed toimuvad vastavalt eriala vastuvõtu graafikule. Täpse aja saad teada SAIS-is avaldust esitades. Tuletame meelde, et kui tekib küsimusi oma vastuvõtuvestluste kohta siis julgelt võtta ühendust info@voco.ee.

Kandideerimise tingimustega on võimalik tutvuda SAIS-is või VOCO koduleheküljel: https://voco.ee/sisseastumine/. Soovitame kindlasti tutvuda erialaga seotud katsetega. Igal eriala puhul on need erinevad.

Kui tekib küsimusi konkreetse eriala kohta, siis pöördu SAIS-i eriala kirjelduses oleva kontakti poole. Kui Sul tekib probleeme kandideerimisega, siis pöördu vastuvõtu infotelefonidele 7361 863 või 7361 859.

Kui te pole päris kindel oma otsuses ja vajate abi, võtke julgelt ühendust VOCO karjäärinõustaja Helen Johansoniga aadressil helen.johanson@voco.ee või telefonil +372 5886 8004.

See on täiesti reaalne, et 20-aastaselt saab oma oskuste eest 2000 eurot palka ja samal ajal omandada kõrgharidust. Tule õpi end vabaks – VOCO-s on lahe!

Kopli 1 Põllu 11