fbpx
Tagasi

16.detsembril kuulutati välja Praktik Cum Laude konkursi võitjad. VOCO kooliperel on põhjust rõõmustamiseks, sest kahes kategoorias särasid kõige eredamalt just VOCO õpilased – Oliver Hallik ja Alexander Andres Leppik.

VOCO õpilased napsasid võidu kahes kategoorias “Parim praktikant kutseharidusest” ja “Parim praktikant töökohapõhises õppes”. Parimaks praktikandiks kutsehariduses osutus Alexander Andres Leppik, kes õpib keevitus- ja metallitööd. Alexander Andres õpib hetkel 3. kursusel ja sooritas praktika Tarmetec’is, mis pälvis hiljuti ka parima regionaalse praktikakoha tiitli. Alexander Andrese koolipoolseks juhendajaks oli Kaarel Rodima.

Parimaks praktikandiks töökohapõhises õppes on Oliver Hallik, kes õpib turvasüsteemide tehnikuks. Oliver läbis praktika G4S Eestis ning tema juhendajaks kooli poolt oli Hellika Ivanov-Simson. 

Oliver Hallik sõnas pärast võitu, et tunne on hea. Teistel praktikantidel soovitab ta praktikast maksimumi saamiseks töötada võimalikult paljude erinevate inimestega ning võtta igaühelt üle tema parimad omadused ja oskused. Alexander Andres soovitas olla innukas ning tunda huvi eriala vastu. 

Praktik Cum Laude konkursi näol on tegemist konkursiga, kuhu saavad tööandjad esitada oma silmapaistvaid praktikante. Sellel aastal esitati konkursile 44 kandidaati, kelle seast valis võitjad välja žürii.

Kopli 1 Põllu 11