fbpx
Tagasi

Mitmendat aastat Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatav konkurss “Parim praktikakoht” tegi teatavaks selleaastased tulemused. Põhjust on rõõmustamiseks, sest parima praktikakoha pakkuja tiitli pälvis üks VOCO pikaaegsetest praktikaettevõtetest. Auhinna andis üle majandus- ja taristuminister Riina Sikkut. 

Tartu Rakenduslik Kolledž oli üks neist, kes puidutööstusettevõtte Thermory konkursile esitas. VOCO kursusejuhataja-praktika koordinaator Mairi Kruutsi sõnul on Thermory olnud Tartu Rakendusliku Kolledži puiduerialade pikaaegne praktikaettevõte ja hea koostööpartner. 

“Thermory on avatud meie kooli praktikantide vastuvõtmisele ning teevad praktika kohta teavitustööd juba enne perioodi algust. Praktikakorraldus on alati läbimõeldud ning lisaks õpilaste koolitamisele, koolitab ettevõte ka oma juhendajaid, et mõlemad osapooled võidaksid praktikast maksimumi, “ kirjeldas Kruuts põhjusi, miks Thermory peaks pälvima eelpool mainitud tiitli. Ja nii läkski!

Parima praktikakoha tunnustuse saab tööandja, kes oma järjepideva lähenemisega tegeleb praktika- ja/või töökohapõhise õppe pakkumisega ning jagab oma teadmisi ka teistega. Teiste kategooriate võitjad tehakse teatavaks novembri jooksul.

Konkurssi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit.

Kopli 1 Põllu 11