fbpx
Tagasi

Oktoobri teisel nädalal aset leidnud õpetajate päeval tunnustas VOCO tugikeskus õpiveduri tiitliga kolme inspireerivat kolleegi, kes on õppijate toetamisel ja abistamisel enim silma paistnud. Lisaks kuulutati välja individuaalse õppekava meister.

Soovime teile kõigile palju edu ja rõõmu edaspidiseks!

KATRIN VAHER – tehnikaosakonna kursusejuhataja-asendusõpetaja 

Ta on oma kolleegide ja õpilaste jaoks nagu soovikaev – mistahes küsimusele on tal kohe vastus ja murele lahendus olemas. Katrini otsekohene ja humoorikas suhtlusstiil ei jää märkamatuks. Tal on hea vaist, millega tunneb ära tuge vajava noore, mistõttu on hinnatud kolleeg tugispetsialistide jaoks. Katrin on rohkem kui lihtsalt õpetaja, lisaks õpitulemustele annab ta alati rohkem kui õppekavadesse mahub – elutargad nõuanded igaks olukorraks. Ühtlasi on ta vist meie maja ainus naine, kes teab, mida tähendavad sellised terminid nagu düüs, eespukk või pinool.

ERKI KUUS – toitlustuse ja turismi osakonna õpetaja 

Oma tagasihoidlikkuse juures on ta väga entusiastlik. Ilmselt on keeruline olla paljudele nii raske aine õpetaja, kuid tema oma meeldiva olekuga paneb ka suurimad matemaatikapõlgurid oma tunnis käima ja seda lausa nautima. Erki leiab õppijate jaoks alati aega ega tekita kunagi tunnet, et neist asja ei saaks. 

MARGUS TREUMUTH – IKT-osakonna kutseõpetaja 

Ta on patsita IT-mees, kelle tundides on innustav, mõistev, turvaline ja sõbralik õhkkond. Talle meeldib uudsus, positiivsus, otsekohesus ja ratsionaalsus. Kuigi ta on meil töötanud vaid paar aastat, on ta juba saanud õpilaste jäägitu poolehoiu ja lugupidamise. Margusel on kindel arusaam, milliseid oskusi õpilastel arendada tuleb ning läbi oma huumorisoone, sõbralikkuse ja isikliku eeskuju leiab ta kaasakiskuvaid viise selle tegemiseks. Selles, et Margus on tõeline õpieduvedur, on üksmeelel kogu tugikeskus, tema meisterlikkusest teavad lugusid isegi need, kes teda ennast kunagi kohanud pole.


KATRIN PÕHAKO – toitlustuse ja turismi osakonna õpetaja 

Ta on oma aine spetsialist, kes suudab ja tahab kohandada õppeprogrammi igale erilisele õpilasele sobivaks, arvestades sealjuures õpilase tausta, oskusi ja võimeid. Järelejätmatu tahtejõuga teeb Katrin alati veidi rohkem, kui peab. Teda iseloomustab kohusetunne, näiteks täidab ta Siseveebis täpipealt korrektselt kõik IÕK vormid ja lahtrid. Katrin on koostanud hulga lihtsustatud õppematerjale ja tunneb siirast huvi, kuidas positiivsed õpitulemused kätte saada.