fbpx
Tagasi

Auto-Cove 2.0 projekt edendab jätkusuutlikkust kutsehariduses, kolmapäeval, 05.06.2024  VOCO Põllu tänava Kopli hoones toimub innovaatilise pistik-hübriid esmaesitlus. Sündmus tähistab uue pistik hübriidauto kasutuselevõttu, mis on osa rahvusvahelisest Auto-Cove 2.0 projektist. Projekti eesmärk on võidelda kliimamuutuste vastu ja edendada keskkonnahoidlikke uuendusi Euroopa kutsehariduse ja -koolituse sõidukiremondi sektoris.

Auto-Cove 2.0 projekti meeskond töötab selle nimel, et luua jätkusuutlikum tulevik, keskendudes kaasaegsete ja keskkonnasõbralike tehnoloogiate arendamisele ja rakendamisele hariduse valdkonnas. Uus pistik hübriidauto pakub suurepärast võimalust VOCOs õpetada ja tutvustada viimase aja tipptasemel tehnoloogiaid, võimaldades õppuritel omandada praktilisi oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud tänapäeva ja tuleviku tööjõuturul.

Projekti raames keskendutakse mitte ainult tehnoloogia kasutamisele, vaid ka selle mõjule keskkonnale, valmistades ette spetsialiste, kes suudavad panustada rohelisemasse ja jätkusuutlikumasse maailma. Uuenduslik pistik hübriidauto aitab kujundada hariduse tulevikku, pakkudes praktilisi ja teoreetilisi teadmisi, mis on vajalikud keskkonnahoidlikuks ja jätkusuutlikuks tööks.

Rohkem infot projekti kohta: https://www.autocove.eu/about-us/

Kopli 1 Põllu 11