fbpx
Tagasi

14. detsembril on kõik oodatud toredale jõululaadale, kust saab osta jõulukaupa kingikotti, kuulata head muusikat ning loomulikult nautida jõulumelu. Jõululaat toimub Kopli tänava õppehoone B-korpuses.

Päev algab kell 10:00 jõululaadaga, kuhu on end müüjaks registreerinud ligi 30 osavate kätega meistrit. Müügilettidelt leiab nii soolast kui magusat, käsitööd ning sõita saab isegi ponidega.

Kell 11:00 esitab laadal mõnusat pop-rock muusikat VOCO koolibänd, mis astub üles uues koosseisus. Pop-rocki muusikasse põimutakse mõnusat jõuluhõngu. Ootame nii kooliperet kui külalisi väljaspoolt debüütesinemisele kaasa elama.

Veel nimetu kooli bänd otsib laadaliste abiga endale säravat nime, millega lavalaudadele rahvast hullutama minna. Nimesoovitused saab postitada laadapäeval riidehoiu serval asuvasse postkasti.

Laada ajal toimub hääletus, kus rahva abiga selgitatakse välja ostjate lemmik toode, parim väljapanek ja parim õpilasfirma toode. Laada ühe korraldaja Mariliis Maremäe sõnul on laat suurepärane vōimalus tutvuda kooli omatoodete valikuga ning toetada ka meie õpilasfirmade esimesi pingutusi ettevõtlusmaailmas. Üle mitme aasta on jõululaada näol võimalus näha kui ettevõtlikud, loovad ja mitmekülgsed on nii VOCO õppijad kui ka õpetajad.

Jõululaat toimub Tartus Kopli tänav 1 B-korpuses ajavahemikus 10:00-14:00. Rohkem infot üritusel toimuva kohta leiad Facebooki ürituselt.

Kopli 1 Põllu 11