fbpx
Tagasi

13.–15. veebruaril toimub CNC metallilõikepingi operaatori kutsemeistrivõistlus Noor Meister. Põhivoor 14. veebruaril toimub Tartu Rakenduslikus Kolledžis ning finaalvoor 15. veebruaril toimub ettevõttes HANZA Mechanics Tartu AS. Osalevad kaheliikmelised võistkonnad Tartu Rakenduslikust Kolledžist ja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest.

Esimeseks võistlusülesandeks on teooriatest. Testiga kontrollitakse võistlejate erialaga seotud teoreetilisi teadmisi (ohutustehnika, materjalide tundmine, tööpinkide ehitus, lõike- ja mõõteinstrumendid). Teiseks võistlusülesandeks on CNC juhtprogrammi koostamine. Finaalvooru võistlustöö sisuks on CNC tööpingi seadistus ja detaili töötlemine ettevõttes HANZA Mechanics Tartu AS. Võistlusest valmib põnev osa telesaatesse Noor Meister. Ootusärevust püsib kauemaks, sest võistlustulemused selguvad teleekraanil. Viies hooaeg jõuab kevadel Kanal 2 vahendusel kõigi huvilisteni.

CNC metallilõikepingi operaatori kutsemeistrivõistluse läbiviimiseks on moodustatud korraldustoimkond, kuhu kuuluvad Haridus- ja Noorteameti, Tartu Rakendusliku Kolledži ja HANZA Mechanics Tartu AS esindajad.

Võistlusdokumendid ja kava on leitavad siit > 

 

Kopli 1 Põllu 11