fbpx

16.veebruaril eetris olnud iluteenindajate võistlussaates astusid võistlustulle kahe kooli esindajad – Tallinna Teeninduskool ja VOCO. Tartu Rakenduslikku Kolledžit esindasid Evelin Kimmel, Hanna Hanst ja Karolin Koidusaar. Noor Meister iluteenindaja 3. koha saavutas Evelin Kimmel. 1. ja 2. koht läks Tallinna Teeninduskooli.

Iluteenindajate võistlus oli eriline, kuna alates 2006. aastast pole kordagi veel tiitlit Noor Meister iluteenindajate valdkonnas välja kuulutatud.

Võistlussaates tuli iluteenindajatel täita kaks ülesannet. Esimene ülesanne oli pakkuda kliendile näo- ja kehahooldust ning superfinaalis tuli teha põhjalik jalahooldus.

Esimese ülesande juures tõdesid mitmed võistlejad, et kaamerad tekitasid pinget ning nii mõnigi unustas midagi ära. Kliendid jäid protseduuridega väga rahule ning igaüks kiitis enda protseduuri läbiviijat.

Superfinaali jõudis kaks Tallinna Teeninduskooli õpilast ja Evelin Kimmel VOCOst. Finaalis tuli neil ise valmistada jalakoorija ja jalamask ning viia läbi põhjalik jalahooldus. 

Võistlussaade on järelvaadatav Kanal 2 Veebi TVs SIIN

Kopli 1 Põllu 11