fbpx
Tagasi

IT-kutsevalikuõppe vastuvõtuperiood toimub kuni 29. veebruar 2024
Õppetöö algab 04. märts.

Esita avaldus

IT-suunalise kutsevalikuõppe käigus arenevad oskused matemaatikas, eesti keeles ja loodusainetes ning avaneb võimalus saada ülevaade erinevatest IT erialadest, mida on võimalik VOCOs õppima asuda ja kandideerida kevadises vastuvõtus. Pakume võimalust osaleda 5-kuulises IT-alases eelõppekavas, mille käigus keskendutakse põhikooli üldainete õppimisele ja kordamisele ning tutvutakse põhjalikumalt IT-valdkonna erialade ja õppeainetega.

IT-kutsevalikuõpe sobib Sulle, kui:

  • Sul on põhiharidus lõpetatud;
  • Sul on huvi IT-valdkonna vastu, kuid ei tea veel täpselt, millise IT-eriala kasuks otsustada;
  • soovid asuda sügisel VOCOsse IT-d õppima, tahad IT erialasid paremini tunda ja oled valmis läbima ka eesti keele, matemaatika ja loodusainete tasandusõppe;
  • oled katkestanud põhikooli baasil IT-õpingud VOCOs või mõnes teises kutsekoolis, kuid soovid uuesti proovida ja õppima asuda;
  • õpid juba VOCOs, kuid tahad eriala vahetada ja tunned huvi IT erialade vastu;
  • oled valmis õppe täismahus läbima ja pingutama selle nimel, et oma unistustele sammu võrra lähemale astuda.

Osalemine selles õppes annab suurepärase võimaluse täiustada oma teadmisi erinevates üldainetes, et olla valmis jätkama haridusteed IT-valdkonnas. See programm aitab õpilastel kindlustada enda baasteadmised enne IT eriala suunas liikumist.

Vastuvõtutingimused hõlmavad testi ja grupivestlust. Testi käigus hinnatakse kandidaadi matemaatika, eesti keele ja loodusteaduste teadmisi, samas kui grupivestlus annab võimaluse hinnata õpilaste motivatsiooni, huvi IT valdkonna vastu ja võimet kohaneda IT-valdkonna õppetööga.
Küsimuste või täiendava teabe saamiseks pöörduge julgelt Liine Maasika poole e-posti aadressil liine.maasikas@voco.ee.

Liine Maasikas
Kutsevalikuõppe koordinaator
Aadress:
Kopli 1A, Tartu linn
Tööruum:
A412
Struktuuriüksus:
IT Akadeemia
Telefon:
Kopli 1 Põllu 11