fbpx
Tagasi

Kas tunned, et oled valmis võtma vastu põneva väljakutse ja panustama uuendusliku õppekava rakendamisse? See on Sinu võimalus olla nii õpetaja kui ka õppesisu looja ning õppija.

Kutsume õpetajaid osalema koolitusel, mis valmistab ette uuendusliku, laiapõhjalise ja interdistsiplinaarse õppekava õpetamiseks. Koolituse läbinutele avaneb võimalus panustada uue õppekava loomisse ja arendamisse, kandideerides kestlike tehnoloogiate õpetajate meeskonna liikmeks. Koolitusel osalemine annab suurepärase võimaluse avastada, kas töö uuendusliku õpetajana on innustav ja sobib Sulle!

Tartu Kunstikool (TK) ja Tartu Rakenduslik Kolledž (VOCO) loovad uut ühist nelja-aastast innovaatilist kestlike tehnoloogiate õppekava (2024. aasta) kutsekeskhariduse tasemel. Koos hakkavad õppima nelja valdkonna õppijad: digitehnoloogia, nutikad seadmed, disain ja materjaliringlus. Ootame õppima nii üldainete õpetajaid kui spetsialiste, kelle erialane ettevalmistus lubab õpetada ükskõik missuguses eelnimetatud neljast valdkonnast.

Koolitajateks on TK ja VOCO õpetajad/meistrid ning koolide partnerid. Koolituse läbimise järel võid saada võimaluse liituda üldainete- või erialaõpetajate meeskonnaga, mille iga liige väärtustab coachiva mentorluse põhimõtteid.

Koolitusel tutvud teemadega nagu koostöine õppimine ja õpetamine, disainmõtlemine, STEAM-õpe, meeskonnas õppimise toetamine, mentorluse ja coachingu põhimõtted, sh tiimicoaching, koosloome jne.

Koolituse toimumisajad on:

25.-26.01 Esimene sessioon
26.-27.02 Teine sessioon
18.-19.03 Kolmas sessioon
18.-19.04 Neljas sessioon
Vahemikus 29.04-07.05 on kaks  päeva vaatluspraktikat
16.-17.05 Viies sessioon

Pakume kandidaadile järgmisi võimalusi:

  • osaleda suurepärastel koolitustel, mille kasutegur ulatub konkreetsest tööpakkumisest kaugemalegi;
  • olla osa haridusuuendajate võrgustikust;
  • olla osa meeskonnast, mis arendab ja käivitab innovaatilise õppekava;
  • õppida ja töötada koos kogenud õpetajate, meistrite ja oma valdkonna spetsialistidega.

Ootame kandidaadilt:

  • valmidust meeskonnatööks;
  • innovaatilisust ja avatust kaasaegsetele õpetamisviisidele;
  • head suhtlus- ja koostööoskust;
  • aktiivset osalemist koolitustel;
  • huvi koostöise õpetamise, disainmõtlemise ja STEAM-õppe vastu.

Kandideeri siin: https://forms.gle/joJXfsT16VZqsxfE9

 

Kopli 1 Põllu 11